English version
Právníci

Mgr. Linda Kasha, advokátka

Mgr. Linda Kasha absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 1996. V průběhu studia (v letech 1994–1995) absolvovala kurz německého práva na Universität Passau ve Spolkové republice Německo.

Od roku 1996 do roku 2012 působila v přední české advokátní kanceláři Kříž a Bělina (Advokátní kancelář Kříž a Bělina s.r.o.), a to nejprve jako právní asistent, později jako koncipient a následně jako advokát.

Členem České advokátní komory je od 1. ledna 2000, v seznamu advokátů je zapsána pod evidenčním číslem 03509.

Specializuje se na zastupování klientů v soudních, rozhodčích a správních řízeních. Zaměřuje se na právo občanské, obchodní, rodinné, pracovní a insolvenční. Zvláštní specializaci tvoří oblast práva mediálního, práva na ochranu osobnosti a dobré pověsti právnické osoby.

Externí spolupráce:

Při poskytování právních služeb vyžadujících nasazení většího množství advokátů nebo zvláštní specializaci v určité právní oblasti spolupracuje KASHA advokátní kancelář s dalšími advokáty s dlouholetou praxí v předních advokátních kancelářích. KASHA advokátní kancelář je tak schopna zajistit poskytnutí právní služby nejvyšší kvality ve všech oblastech práva včetně oblastí vysoce specializovaných.

 

Havlíčkova 1043/11

110 00 Praha 1

+420 602 621 119

info@akkasha.cz

 

linked in
g plus
 
 
 
 
 
 
 

 


Copyright © 2012 Linda Kasha. Všechna práva vyhrazena.